Слідами подій

 

 

Моє місто найкраще!»

 

«Ніде, ні в якому місті світу, зірки не світять так яскраво, як в місті дитинства», - під таким гаслом працівники та вихованці комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» започаткували проведення традиційного тематичного тижня, присвяченого дню народження рідного міста Южноукраїнська.

«День вишиванки»

 

Вишиванку сприймають як символ єдності, підтримки і солідарності. А ще вишиванка - це невід’ємна частина духовної культури українського народу і кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції.

Великодня виставка поробок та малюнків

 

Радісний надходить день,
Дзвонять дзвони: дзень-дзелень. 
Понад міста, понад села 
Лине вісточка весела.

Ясне сонце над селом, 
Наче писанка, зійшло — 
Вибігайте з хати, діти! 
Як сьогодні не радіти?

мюзикл «Коронація принцеси Ельзи»

 

У складні часи, як ніколи, важливо підтримувати оптимістичний настрій у себе та інших, обмінюватися щирими посмішками, теплими словами, добрими вчинками, вміти посміятися разом. 2 квітня у нашому закладі пройшов мюзикл «Коронація принцеси Ельзи», який підготували діти театрального гуртка «Фантазія» разом з керівником гуртка та музичним керівником Майданюк Валентиною  Олегівною.

конкурс читців «Тарасове слово й досі живе!»

 

Вірш Тараса вчу раненько,

Бо для мене він рідненький.

«Тиждень особистих досягнень малюків»

 

         Гурток - це один із засобів проведення дозвілля. З 2020-2021 навчального року в КЗ ЦРД «Гармонія» залучені до праці в гуртках лише  діти середнього та старшого дошкільного віку. Робота насичена  цікавими заняттями, які допомагають кожній дитині виявити і розкрити свої здібності, дізнатися багато нового, а також розвиватися і рости здоровими.  Заняття в гуртках приносять дітям радість, впевненість у собі, допомагають пізнавати себе і світ навколо.

«Ой, весела в нас зима!»

 

 

Нарешті зима порадувала малят «Гармонії» білим пухнастим сніжком!

Скільки яскравих незабутніх моментів відчули малюки! Безліч цікавих зимових забав: катання на санчатах, ігри у сніжки, малювання картин на снігу, ліплення кумедних сніговиків, і, навить, перетворення у снігових янголят!

 

Сторінки