Слідами подій

 

 

Великодня виставка поробок та малюнків

 

Радісний надходить день,
Дзвонять дзвони: дзень-дзелень. 
Понад міста, понад села 
Лине вісточка весела.

Ясне сонце над селом, 
Наче писанка, зійшло — 
Вибігайте з хати, діти! 
Як сьогодні не радіти?

мюзикл «Коронація принцеси Ельзи»

 

У складні часи, як ніколи, важливо підтримувати оптимістичний настрій у себе та інших, обмінюватися щирими посмішками, теплими словами, добрими вчинками, вміти посміятися разом. 2 квітня у нашому закладі пройшов мюзикл «Коронація принцеси Ельзи», який підготували діти театрального гуртка «Фантазія» разом з керівником гуртка та музичним керівником Майданюк Валентиною  Олегівною.

конкурс читців «Тарасове слово й досі живе!»

 

Вірш Тараса вчу раненько,

Бо для мене він рідненький.

«Тиждень особистих досягнень малюків»

 

         Гурток - це один із засобів проведення дозвілля. З 2020-2021 навчального року в КЗ ЦРД «Гармонія» залучені до праці в гуртках лише  діти середнього та старшого дошкільного віку. Робота насичена  цікавими заняттями, які допомагають кожній дитині виявити і розкрити свої здібності, дізнатися багато нового, а також розвиватися і рости здоровими.  Заняття в гуртках приносять дітям радість, впевненість у собі, допомагають пізнавати себе і світ навколо.

«Ой, весела в нас зима!»

 

 

Нарешті зима порадувала малят «Гармонії» білим пухнастим сніжком!

Скільки яскравих незабутніх моментів відчули малюки! Безліч цікавих зимових забав: катання на санчатах, ігри у сніжки, малювання картин на снігу, ліплення кумедних сніговиків, і, навить, перетворення у снігових янголят!

 

Тематичний тиждень до Дня енергетика - «Южноукраїнськ – місто енергетиків».

 

«Южноукраїнськ – місто енергетиків»

Сторінки