Міжнародний науково-методичний семінар

 

20-21 червня 2019 року у довкіллі Миколаївщини відбулася значна подія.  На березі Чорного моря, у с.Коблеве, пройшов Міжнародний науково-методичний семінар «Соціальний розвиток та фінансова освіта дітей дошкільного віку». Учасники проекту – п’ять дошкільних закладівобласті, зокрема,  комунальний заклад «Центр розвитку дитини «Гармонія» презентували свої творчі наробки. На семінар прибули представники з усіх областей України.  З вітальним словом виступили:

Тетяна ван Ваверен-Валькова (Нідерланди), програмний менеджер в Європі та Середній Азії AflatounInternational, координатор впровадження проекту «Афлатун» в Україні.

Нерянова Світлана Іванівна, в. о. начальника відділу дошкільної освіти головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України;

Шуляр Василь Іванович, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Перед початком семінару було організовано виставку методично-дидактичних матеріалів за програмою «Афлатот», яка діяла протягом двох днів. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з  новітніми посібниками, цікавими розробками,  іграми та тематичними авторськими іграшками.

У пленарній частині семінару директор КЗ ЦРД «Гармонія» Левицька Л.А. виступила з доповіддю«Створення комфортних умов для успішної реалізації завдань програми «Афлатот» у закладі дошкільної освіти». Виступ супроводжувався яскравим медіатекстом, який допоміг змістовно презентувати систему роботи педагогічного колективу щодо впровадження програми соціально-фінансової освіти «Афлатот».

Наступного дня у практичній частині семінару працювали  майстер-класи. Педагоги «Гармонії» провели уявну морську «економічну регату» за темою:«З Афлатуном подорожуємо, своїх друзів рятуємо».  Вихователь-методист Сніцарьова   О.М., вихователь Кристофоль А.О., соціальний педагог Кісенко Ю.В.професійно, у формі ділової гри-квеступознаймили колег з розділами програми «Афлатот» та змістовим наповненням модулів, які протягом трьох років напрацьовані та реалізовані у закладі.

Вклад педагогічного колективу «Гармонії» було високо оцінено колегами зі всієї України та координатором Тетяною ван Ваверен-Вальковою. Директора КЗ ЦРД «Гармонія» Левицьку Л.А. було відзначено подякою Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за активну участь у Міжнародному проекті соціально-фінансової грамотності дітей від 3 до 7 років «Афлатот». Від імені Міністерства освіти і науки України Нерянова С.І. запропонувалапедагогічному колективу «Гармонії» надати напрацьовані матеріали з проблеми соціально-фінансової освіти дошкільників та отримати гриф  для  розповсюдження досвіду у межах України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: