Про патріотичне виховання

Відзначення Дня Української Державності

 

28 липня 2023 року Центр розвитку дитини «Гармонія»  разом зі всією країною долучився до відзначення  Дня Української Державності

 

 

 

 

 

День Конституції України

 

 

                                                                    Я – українець. І моє це  право

                                                                    Любити землю горду й величаву…

 

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

 

 

22 червня – День скорботи

і вшанування пам’яті  жертв війни в Україні

 

 

 

 

 

день вишиванки

 

 

 

 

Вишиванка з давніх-давен є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки - відображення цінностей, традицій, культури та історії.

 

 

Тематичні тижні у літку

 

Літо порадувало своїм теплом, різнобарв’ям та різними пригодами.

Вихователі групи №9 «Сонечко» Н.Мокану та І.Бондар підібрали для малюків цікаві лексичні теми.

День вишиванки

 

 Щорічно, у третій четвер травня, українці відзначають свято свого національного одягу. Свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції в Україні, називається День Вишиванки.  Воно не прив'язане до жодного державного чи релігійного свята, до нього може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиваний одяг.

Тиждень патріотичного виховання «Найкраща земля!»

 

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності - віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства.

Ділова гра «З Україною в серці!»

 

Мета: підвищення рівня професійної компетентності педагогів щодо завдань і шляхів формування патріотичного світогляду в дошкільнят; продовжувати формувати вміння застосовувати одержану інформацію в педагогічній діяльності; розширити знання педагогів про національні свята, традиції, страви.

 

РОЛЬ СІМ’Ї У НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОМУ ВИХОВАННІ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

 

 

Важлива роль у формуванні патріотизму належить сім’ї. Батьки є першими вихователями дитини дошкільного віку. Із сім’ї для дитини починається Батьківщина.

Сторінки