Про патріотичне виховання

Тематичні тижні у літку

 

Літо порадувало своїм теплом, різнобарв’ям та різними пригодами.

Вихователі групи №9 «Сонечко» Н.Мокану та І.Бондар підібрали для малюків цікаві лексичні теми.

День вишиванки

 

 Щорічно, у третій четвер травня, українці відзначають свято свого національного одягу. Свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції в Україні, називається День Вишиванки.  Воно не прив'язане до жодного державного чи релігійного свята, до нього може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиваний одяг.

Тиждень патріотичного виховання «Найкраща земля!»

 

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності - віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства.

Ділова гра «З Україною в серці!»

 

Мета: підвищення рівня професійної компетентності педагогів щодо завдань і шляхів формування патріотичного світогляду в дошкільнят; продовжувати формувати вміння застосовувати одержану інформацію в педагогічній діяльності; розширити знання педагогів про національні свята, традиції, страви.

 

РОЛЬ СІМ’Ї У НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОМУ ВИХОВАННІ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

 

 

Важлива роль у формуванні патріотизму належить сім’ї. Батьки є першими вихователями дитини дошкільного віку. Із сім’ї для дитини починається Батьківщина.

УРАХУВАННЯ ВІКОВИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ДІТЕЙ В ОРГАНІЗАЦІЇ СИСТЕМИ І НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

 

 

Національно-патріотичне виховання в українському дитячому садку (концепція Софії Русової та сьогодення)

 

«Дитячий садок – це перша найгідніша

школа для дитини, національна школа, в

Відбувся тематичний тиждень «Ми – маленькі патріоти».

 

Однією з важливих педагогічних задач нашого колективу є виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля.

Літературний конкурс - 2017 «Шевченкове слово і досі живе»

 

10 березня 2017 року у комунальному закладі  «Центр розвитку дитини «Гармонія» відбувся традиційний конкурс читців до дня вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка. Дошкільнята зібралися для того, щоб вшанувати пам’ять нашого духовного батька звучанням віршів українських письменників, продемонструвати свої акторські здібності, любов до рідного слова, шану до настанов Кобзаря, довести, що є гідними нащадками Генія.

"Юні козачата"

     

     З метою збереження та зміцнення здоров’я  дітей дошкільного віку, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому, патріотичному та художньо-естетичному напрямах з 05 по 16 жовтня 2015 року комунальний заклад «Центр розвитку дитини «Гармонія» взяв активну участь в обласному фізкультурно-оздоровчому фольклорному фестивалі «Юні козачата».

Сторінки