Слідами подій

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

 

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. 

 

Осінній фестиваль казок

 

Традиційно у КЗ ЦРД «Гармонія»  пройшов осінній фестиваль казок.  

Педагоги створили належне середовище для розкриття творчих талантів й акторських здібностей дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тиждень батьківства

 

Родина для кожногоз нас – найцінніший скарб. Саме в сім’ї відбувається виховання дитини. Від батьків діти пізнають перші життєві істини, наслідують зразки поведінки, вчаться оцінювати різні події, набувають досвіду стосунків з іншими людьми.

Осіння виставка «Дари осені»

 

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи.

Проведення Олімпійського тижня в КЗ ЦРД «Гармонія»

 

Неможливо переоцінити важливість фізичного виховання для гармонійного і всебічного розвитку особистості. Саме тому в КЗ ЦРД «Гармонія» велика роль надається розвитку фізичної культури у дошкільників.

 

 

 

Відзначення Дня державного прапора та Дня Незалежності України у КЗ ЦРД "Гармонія"

 

Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає  День державного прапора. Дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг. Саме ж свято є відносно новим і було засноване указом другого президента України Леоніда Кучми "Про День Державного Прапора України" від 23 серпня 2004 року. Встановлене воно з метою виховання поваги громадян до державних символів України. 

Літо у "Гармонії"

 

Літо чудова пора, адже усе-усе можна робити на свіжому повітрі!

Малята  корисно та цікаво проводили час у садочку. Вихователі Іванісова О.М. та Швейцер К.М. організовували різноманітну діяльність дошкільнят.

Діти прикрашали власноруч свій майданчик яскравими пташками, які виготовили з підручних матеріалів.

 

 

Літня розвага у басейні

 

Розваги влітку у хлюпальному басейні - це не тільки загартування, зміцнення здоров’я, виховання фізичних якостей, а й гарний настрій та задоволення! Особливо, коли на гостини приходять цікаві герої!

 

День захисту дітей

 

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінки