Слідами подій

 

 

Всесвітній день містобудування

У комунальному закладі «Центр розвитку дитини «Гармонія» започатковано нову цікаву форму роботи з дітьми. Це робота за календарем свят та цікавих подій. 

 

 

8 листопада відзначається Всесвітній день містобудування.

Це свято присвячується розвитку містобудування як галузі, завдяки якій все більше і більше людей може отримати комфортні умови  для життя, де забезпечені всі необхідні потреби.

 

 

 

Геокешинг - одна з сучасних технологій дошкільної освіти

 

Хочеться взяти карту і в якійсь історичній місцині знайти справжній скарб? Немає нічого простішого! Варто лише запастися тією самою картою, GPS-навігатором, гарним настроєм і вперед. Стоп! Куди вперед? Про це розкаже геокешинг.

 

1 вересня - День знань у "Гармонії"

 

У садочку радісно і квітно.

Чути передзвони юних голосів.

Завітало Перше вересня привітно,

Принесло День Знань для малюків!

 

ІІ половина літа у "Гармоніїї"

 

Шкода, що літо минуло Під ногами  вже шурхотить опале листя з каштанів та берізок, жовтіє трава, червоніє горобина, дозріває  насіння чорнобривців на наших клумбах, рясні осінні дощі поливають виснажену від літньої спеки землю.

Наші малята з задоволенням згадують веселі літні деньочки коли вони  працювали, експериментували, слухали, дізнавалися, знайомилися, дивувалися, раділи, розмовляли, змагалися та розважалися.

Ми дивимося на фотографії і згадуємо, як все було.

І половина літа у "Гармоніїї"

 

Літо чудова пора: пора відпочинку, оздоровлення, пізнання та розваг!

 

На гостини до дітей приходили вітамінки. Розповідали про користь вживання вітамінів, де вони містяться. Малюки весело грали й танцювали з вітамінками. 

 

Олімпійський тиждень

 

З 21.05 по 25.05.2018 року у КЗ ЦРД «Гармонія» було проведено Олімпійський тиждень.

Щоранку проводилась ритмічна гімнастика, улюблені рухливі ігри і вправи, для підняття спортивного духу та чудового настрою.

 

День захисту дітей

 

У СВІТІ ВСІ МАЛЯТА —
І ХЛОПЧИКИ Й ДІВЧАТА —
ПОВИННІ ПРАВО МАТИ
ЩАСЛИВИМИ ЗРОСТАТИ.
В ТУРБОТЛИВІЙ КРАЇНІ,
У ЛЮБЛЯЧІЙ РОДИНІ.

 

День вишиванки

 

 

День вишиванки – це всеукраїнське свято, яке покладене зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння українського вишитого одягу. 

Сторінки