Слідами подій

 

 

«У світі бракує на всіх доброти, бо є безпритульні собаки й коти»

 

з 1 березня по 7 березня колектив КЗ ЦРД "Гармонія" долучився до ІІ Міжнародного заняття доброти, організованого Благодійним фондом «Щаслива лапа».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=W0bhk_zLU54

 

 

 

 

 

І лине над землею Шевченкове слово!

 

Традиційно, до дня народження Тараса Григоровича Шевченка у комунальному закладі «Центр розвитку дитини «Гармонія» пройшов конкурс читців «Тарасове слово й досі живе!», в якому взяли участь вихованці старших груп.

 

 

Майстерклас для педагогів на тему: «Лялька-мотанка - щаслива доля намотана»

 

Лялька-мотанка – українська народна лялька, символ жіночої мудрості, родинний оберіг

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=MmkN3T3WkDc&t=3s

 

Міні-городи на підвіконні «Від зернинки до рослинки»

 

 

 

З метою закріплення знань дітей про рослини, розширення уявлення про зміни в житті рослин навесні, ознайомлення з умовами необхідними для розвитку рослин, в кожній віковій групі Центру розвитку дитини «Гармонія» було облаштовано міні-городи на підвіконні. 

 

 

 

Міні-городи на підвіконні "Від зернинки до рослинки" - YouTube 

 

 

 

 

 

 

День Єднання

 

 

 

Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!

Говорять сьогодні дорослі й малі!

Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,

Немає такої, як ти на землі!

 

 

 

 https://youtu.be/KLw3sSCIkVg

 

 

 

 

 

 

Зимові свята – час, коли трапляються дива та здійснюються мрії

 

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи у чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять  обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів.

конкурс читців «Зимові візерунки-2023»

 

13 січня 2023 року у комунальному закладі «Центр розвитку дитини «Гармонія» відбувся традиційний щорічний конкурс читців «Зимові візерунки – 2023» для дітей 4-6 років. У конкурсі взяли участь вихованці молодших груп №№5,16, середніх груп №№23,26, старших груп №№12,18,22 та різновікових №№10,15.

Тиждень безпеки життєдіяльності

 

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Тому про те, як діяти у тій або іншій проблемній ситуації, дитині повинні пояснити батьки і вихователі.

«Подорож до країни дорожніх знаків»

 

 

         Одне з найголовніших завдань комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» - охорона життя і здоров’я вихованців. А це означає, що треба не тільки створити умови для їхнього перебування у закладі, а й навчити дітей правил безпечної поведінки, турботи про своє здоров’я. Навчаємо малят безпеки життєдіяльності  протягом усього року.

Сторінки