Слідами подій

 

 

Літо у "Гармонії"

 

Літо чудова пора, адже усе-усе можна робити на свіжому повітрі!

Малята  корисно та цікаво проводили час у садочку. Вихователі Іванісова О.М. та Швейцер К.М. організовували різноманітну діяльність дошкільнят.

Діти прикрашали власноруч свій майданчик яскравими пташками, які виготовили з підручних матеріалів.

 

 

Літня розвага у басейні

 

Розваги влітку у хлюпальному басейні - це не тільки загартування, зміцнення здоров’я, виховання фізичних якостей, а й гарний настрій та задоволення! Особливо, коли на гостини приходять цікаві герої!

 

День захисту дітей

 

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Благодійна акція до Всеукраїнського Дня доброти

 

 

Вихованці старшої групи №6 відвідали комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради», де утримуються діти вилучені з родин, які знаходяться у складних сімейних обставинах.

 

День "Вишиванки" у КЗ ЦРД "Гармонія"

 

На спортивному майданчику, під супровід українських мелодій, діти у барвистих вишиванках звеличували та прославляли українські традиції та національний одяг. 

 

 

 

 

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою попередження та запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, зниження аварійності і збереження життя учасників освітнього процесу з 6 по 11 травня 2019 року у КЗ ЦРД «Гармонія» було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

 

 

 

Відкриття "Метеомайданчика"

 

Сучасній людині простіше отримати інформацію про погоду із засобів масової інформації, але простіше - не означає краще і цікавіше. При спостереженні за явищами природи (рухом хмар, стану рослин, поведінкою тварин, при користуванні простими приладами, що допомагають визначити погоду) розвивається спостережливість, вміння робити висновки, узагальнення - все це важливо для загального розвитку дитини.

Сторінки