Слідами подій

 

 

Фотовиставка «Домашні улюбленці».

 

В рамках оголошеного благодійним фондом  «Щаслива лапа»  Дня  доброти педагоги комунального закладу «Центр розвиику дитини «Гармонія» разом з вихованцями та їх батьками організували фотовиставку «Домашні улюбленці».

 

 

Засідання міської методичної комісії інструкторів з фізичного виховання

 

 

Парад сніговиків

 

Ось і настала справжня  зимонька-зима із снігом та морозами ! А яка зима без сніговиків? Скільки їх народжується навколо нас за зиму? Сотні! Великі і маленькі, добрі і смішні, народжуються вони майже у всіх дворах будинків, в кожній групі дитячого садка! Дивишся на них- і кожен раз дивуєшся фантазії їх творців! Сніговик-один з найулюбленіших символів Нового року, помічник Діда Мороза.

Прощання з ялинкою

 

 

Непомітно пролетіли новорічні канікули. Позаду залишилися яскраві захоплюючі свята, зустрічі з Дідом Морозом, Снігуронькою, героями улюблених казок і, звичайно, ж - солодкі подарунки!

Наші малята повернулися в дитячий садок в збуджено-піднесеному настрої, переповнені незабутніми враженнями.

День Сніговика

    18 січня діти та дорослі КЗ ЦРД «Гармонія» відмічали День Сніговика. Сніговик  - це символ зимових свят, казковий персонаж, який дарує гарний настрій. У цей день Сніговик разом зі своїм другом Ведмедиком прийшов до малят на прогулянку, щоб погратися та порозважатися на сніжку. Зимові розваги, додають сили і наснаги, викликають у дітей позитивний емоційний настрій, бажання займатися фізкультурою та зимовими видами спорту, допомагають закріпити навички здобуті на заняттях з фізкультури. Спільні ігри та змагання виховують почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.

 

 

 

Зимовий конкурс читців

 

У  комунальному закладі «Центр розвитку дитини «Гармонія» є багато гарних традицій. Тричі на рік  проводиться конкурс юних читців.

Всесвітній день містобудування

У комунальному закладі «Центр розвитку дитини «Гармонія» започатковано нову цікаву форму роботи з дітьми. Це робота за календарем свят та цікавих подій. 

 

 

8 листопада відзначається Всесвітній день містобудування.

Це свято присвячується розвитку містобудування як галузі, завдяки якій все більше і більше людей може отримати комфортні умови  для життя, де забезпечені всі необхідні потреби.

 

 

 

Сторінки