Слідами подій

 

 

День Незалежності України

 

23-24 серпня в Центрі розвитку дитини «Гармонія» відбулися святкові заходи з відзначення Дня Державного Прапора та 32-ої річниці Незалежності України. 

 

 

 

Спортивна розвага «До нас клоун завітав – посмішки подарував!»

 

З 1 по 7 серпня кожного року  клоуни по всьому світу відзначають своє професійне свято – Міжнародний тиждень клоунівОсь і до дітей Центру розвитку дитини «Гармонія» завітав веселий Клоун.

 

 

 

День народження ТОРТА

 

20 липня ласуни з різних куточків світу відзначають Міжнародний день торта.

Це солодке свято присвячене миру і дружбі між людьми, народами і цілими країнами. Воно й не дивно, адже складно знайти людину, яка б не любила торт. Всі урочистості, дні народження, ювілеї та інші свята просто немислимі без нарядних, смачних, багатоярусних, кремових, бісквітних, величезних, солодких тортів.

Свято Івана Купала

 

Одним із найпоетичніших свят українського обрядового календаря є свято Івана Купала, яке припадає на 7 липня. 

 

 

 

Олімпійський день

 

 

У Центрі розвитку дитини «Гармонія» велика увага приділяється зміцненню здоров’я вихованців. Формування основ здорового способу життя у дошкільників передбачає широке використання комплексу різних заходів, серед яких фізкультурні свята і розваги, руханки, спортивні ігри та естафети,  забіги, змагання з різних видів спорту.

День захисту дітей

 

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме з цієї нагоди, вже традиційно педагогічний колектив Центру розвитку дитини «Гармонія» привітав своїх вихованців з цим чудовим святом.

Випускний - 2023

 

Не так давно батьки привели діток до ЦРД «Гармонія», довірили нашому колективу найцінніший скарб – свою малечу. Минуло кілька років… І ось він результат – вже дорослі, розумні, творчі, виховані маленькі українці, наше майбутнє! Саме тому, в цьому навчальному році, випускні ранки пройшли під гаслом «З Україною в серці!». Випускники, працівники закладу і батьки одягнули на свято білі футболки з українською символікою.

Сторінки