День захисту дітей

 

 

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме з цієї нагоди, вже традиційно педагогічний колектив Центру розвитку дитини «Гармонія» привітав своїх вихованців з цим чудовим святом. Музичні керівники Наталія Тоцька і Валентина Майданюк підготували та провели з дітьми усіх вікових груп яскраве свято «Фіксики на свято завітали – радість дітям подарували». Дошкільнята веселилися, із задоволенням співали, танцювали, виконували веселі руханки, грали в цікаві та пізнавальні ігри. Свято пройшло весело, яскраво  і принесло багато позитивних вражень всім учасникам дійства.

Бажаємо нашим діточкам якомога довше залишатися дітьми: безтурботними, веселими, радісними. Хай кожна дитина буде здоровою і оточеною турботою батьків. Хай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день – добрим і цікавим, нехай життя буде сповнене приємними враженнями й відкриттями.

 

Творчі майстеркласи

 

Цікавим продовженням святкування Дня захисту дітей у Центрі розвитку дитини «Гармонія» стало проведення творчих, пізнавальних, яскравих майстеркласів. Неймовірні роботи довго милуватимуть око та нагадуватимуть про весело проведений час. Творчі майстеркласи – це не тільки цікаве проведення часу, але і користь в будь-якому віці.

Діти – це наше щастя! В них – наше майбутнє! Бережімо дитинство у своєму серці! І воно завжди зігріватиме нас!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Театралізована вистава «Кулька – вередулька» 

 

Чудовий подарунок отримали напередодні свята Дня захисту дітей самі найменші дошкільнята. На Малій театральній сцені Центру розвитку дитини «Гармонія» відбулася прем`єра вистави «Кулька-вередулька», яку для малят організували і провели  керівники гуртків закладу.

Про те, що вистава сподобалася, свідчили захоплені оченята маленьких глядачів і їх дружні оплески. Ця чарівна історія вчить дітей співчувати тим, кому доводиться сутужно, допомагати друзям у скрутну хвилину і тому, що всі кольори в природі важливі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: