Сторінка голови батьківського комітету

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 

Ця сторінка створена з метою доведення до батьків, діти яких відвідують комунальний заклад "Центр розвитку дитини "Гармонія", достовірної інформації щодо діяльності дошкільного закладу, порядку надання та отримання благодійної допомоги на зміцнення матеріально-технічної бази закладу, виконання косметичних ремонтів за благодійні внески батьків, рішень засідань батьківського комітету закладу.

Я вважаю, що ця сторінка стане у нагоді головам групових батьківських комітетів для проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед батьків кожної вікової групи.

 

З повагою голова БК КЗ ЦРД "Гармонія" Мугиль О.В.

 

 

ШАНОВНI БАТЬКИ!

Інформую вас про те, що у 2018 році батьківським комітетом закладу було ініційовано акцію серед  випускних груп «Посади дерево майбутнього».

Батьками  дітей випускних груп №2,№25,№26  різновікових груп №10 та №15, логопедичних груп №9 та №29 навесні 2018 року були придбані та висаджені на території комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» декоративні дерева  катальпи.

Звертаюся до батьків випускників 2019 року з щирим проханням продовжити таку екологічну акцію та висаджувати на території закладу «Алею випускника».

 

З повагою голова батьківського комітету закладу О. В. Мугиль.

 

 

 

 

Протокол № 3

засідання батьківського комітету
комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія»

 

Від 16 травня  2018 року

Присутні: 21 особа 

Голова засідання: Мугиль О.В.

Секретар: Кісенко Ю.В.

 

Порядок денний:

  1. Про організацію роботи розвивально-ігрового центру  та  сенсорної кімнати. Доповідачі: практичний психолог - Стаценко Н.В., соціальний педагог - Кісенко Ю.В., вихователь - Хачатурова В. Г.
  2. Про стан оздоровчо-профілактичної  роботи у закладі. Робота ОПЦ «Малята-здоров’ята». Басейн. Шляхи зниження захворюваності та зміцнення здоров’я дітей. Доповідач: вихователь-методист - Сніцарьова О.М.
  3. Про співпрацю адміністрації КЗ ЦРД «Гармонія» і батьківської громади  щодо благоустрою території закладу та вдосконалення предметно-розвивального середовища у групах,  проведення ремонтних робіт у навчальних та службових кабінетах. Підготовка та проведення ремонтних робіт у закладі. Доповідач: директор КЗ ЦРД «Гармонія» - Левицька Л.А.
  4. Про опрацювання оперативної  інформації анкетування щодо організації додаткових освітніх послуг у закладі. Надання благодійної допомоги для зміцнення матеріально-технічної бази закладу, центру гурткової роботи та  оздоровчо- профілактичного центру. Доповідач: заступник завідувача КЗ ЦРД «Гармонія» -  Діденко К.А. , член наглядової ради ЮМБФ «Родина» - Мельник Я.Б.
  5. Про використання коштів ЮМБФ «Родина» з 21.02.2018 року по 16.05.2018 року. Доповідач: голова БК, голова наглядової ради ЮМБФ «Родина» - Мугиль О.В.
  6. Різне

 

1.Слухали: Стаценко Н.В.- практичного психолога КЗ ЦРД «Гармонія», Кісенко Ю.В.- соціального педагога КЗ ЦРД «Гармонія», Хачатурову В.Г.- вихователя, які надали інформацію про організацію роботи розвивально – ігрового центру та сенсорної кімнати. Присутні переглянули презентацію щодо роботи в центрі (інформація). Стаценко Н.В. презентувала роботу з дітьми-логопатами та роботу з дітьми різновікових груп. Познайомила з програмою за якою працює. Кісенко Ю.В. презентувала роботу з дітьми старших груп за програмою «Маніпуля». Хачатурова В.В.- надала інформацію про роботу з дітьми ясельного та молодшого віку та розповіла про роботу групи короткотривалого перебування «Я граюсь разом з мамою». Презентація була підготовлена фахівцями з фото-звітом.

2.Слухали: Сніцарьову О.М. – вихователя – методиста КЗ ЦРД «Гармонія», яка доповіла про стан оздоровчо-профілактичної роботи у закладі, про роботу ОПЦ «Малята-здоров’ята», про систему роботи в басейні, щодо зниження захворюваності та зміцнення здоров’я дітей у закладі.

Виступили: Мельник Я.Б. – голова БК групи № 9 зазначила, що у закладі впроваджують різноманітні здоров’язберігаючі технології. Подякувала за роботу ОПЦ, де діти мають змогу отримувати фізіопроцедури, масаж, займатися ЛФК, вживати кисневі коктейлі і трав’яні чаї. Подякувала адміністрації за налагоджену роботу.

3.Слухали: Левицьку Л.А.- директора КЗ ЦРД «Гармонія», яка подякувала батькам за співпрацю адміністрації КЗ ЦРД «Гармонія» і батьківської громади  щодо благоустрою території закладу та вдосконалення предметно-розвивального середовища у групах,  проведення ремонтних робіт у навчальних та службових кабінетах. Доповіла про підготовку та проведення ремонтних робіт у закладі (заміна метало-пластикових вікон гр. № 4, 16, у кабінеті навчання дітей англійської мови. Проведення ремонтних робіт у туалетній кімнаті гр. № 4, 16, 23, спальне приміщення гр. № 9). Також подякувала за матеріальну допомогу та розуміння батьків. В закладі створені гарні умови для розвитку та виховання дітей,  полагоджено та пофарбовано малі форми на вуличних майданчиках та вуличну огорожу.

Виступив: Мугиль О.В. голова БК закладу, який подякував батькам та керівнику за налагоджену співпрацю.

4.Слухали: Діденко К.А. – заступник директора КЗ ЦРД «Гармонія», яка подякувала батькам за участь в анкетуванні, яке проводилося з метою покращення гурткової роботи. Зауважила, що батьки зацікавленні у вихованні, навчанні, всебічному розвитку своїх дітей. Пропозиції та зауваження батьків будуть враховані в роботі.

Виступила: Унгуряну О.С. – голова БК гр..№16, яка наголосила на тому, що гурткова робота ведеться на високому рівні та діти з задоволенням відвідують гуртки.
 

Слухали: Мельник Я.Б. – члена наглядової ради ЮМБФ «Родина», голова БК гр. № 9, що головною метою створення і діяльності Фонду є здійснення благодійності в інтересах освітньої діяльності та розвитку матеріально-технічної бази КЗ ЦРД «Гармонія». Надання благодійної допомоги на формування та розвиток матеріально-технічного забезпечення та на господарчі потреби закладу на рік складає 360 гривен (30 гривен на місяць). Подякувала за розуміння та підтримку в організації надання батьками благодійної допомоги на рахунок Фонду. Повідомила, що з метою забезпечення належного функціонування гуртків: навчання ранньому читанню, театральна студія, навчання англійській мові, радіожурналістика, юні економісти потрібно багато розвивальних, ігрових,   сучасних технічних та цікавих засобів, впровадження інформаційно-комунікативних технологій, придбати дитячі та офісні меблі, лялькові театри, канцтовари, фарби для заправки принтеру, методичні посібники, масоки казкових героїв, килимове покриття, тюлі, жалюзі, дитячі костюми та атрибути, провести ремонтні робіти на які не виділяються бюджетні кошти. Враховуючи відповіді на запитання анкети, батьки не заперечують надавати благодійну допомогу  по 50 гривен за один гурток на рахунок Фонду.

Мельник Я.Б. надала інформацію про роботу ОПЦ. Двічі на рік  діти кожної вікової групи отримують оздоровчо-профілактичне лікування у оздоровчо-профілактичному центрі "Малята-здоров'ята". Пояснила, що графік «заїздів» складається на навчальний рік. Кожного року ОПЦ потребує проведення контролю вихідних параметрів апаратів НЧ-терапії, гальванізації УВЧ-терапії ДП «Миколаївським науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації», для забезпечення надання дітям належних оздоровчих процедур під час «заїздів», під час виконання  індивідуальних призначень лікарів, приготування кисневих коктейлів, масажів, фізіотерапевтичних процедур   необхідні відповідні медикаменти та фруктові соки. Вказала, що для безперебійної та якісної роботи ОПЦ потрібні кошти. На дані придбання також не виділяються бюджетні кошти. Запропонувала батькам, надавати благодійну допомогу на розвиток ОПЦ (120 гривень на рік). Подякувала за розуміння та підтримку.

 

5.Слухали: Мугиля О.В. - голову БК, голову наглядової ради ЮМБФ «Родина», який надав звіт про використання коштів ЮМБФ «Родина» з 21.02.2018 року по 16.05.2018 року. Повідомив, що було використано 99 897 грн 98 коп на господарчі потреби заклади (звіт додається). Придбано за благодійні внески «Скриньки скарбника» для збору готівки та розміщено їх в групах. Ключ від скриньки зберігається у скарбника групи. Батьки можуть надавати благодійну допомогу, як на рахунок ЮМБФ «Родина», так і  в «Скриньку скарбника». Також подякував батькам випускників за придбання дерев та висадження «Алеї випускників».             

Виступила: Мельник Я.Б., голова БК гр № 9, яка зауважила, що всі кошти використано доцільно, а також подякувала батькам за співпрацю, зауважила, що спільними зусиллями батьками та адміністрацією створені належні і комфортні умови для перебування дітей в закладі.

Вирішили: Інформацію, яку надавали виступаючі, прийняти до відома. За запропоновані рішення проголосували одноголосно.

 

Голова засідання:     Мугиль О.В.

Секретар:                  Кісенко Ю.В.

 

 

 

11.05.2018 року

З метою дотримання чинного законодавства України з питань благодійності та попередження  його порушення у подальшій роботі закладу та в зв’язку з забороною збору коштів працівниками комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія», батьківський комітет закладу прийняв рішення придбати за благодійні внески «Скриньки скарбника» для збору готівки та розмістити їх в групах. Ключ від скриньки зберігається у скарбника групи. Батьки можуть надавати благодійну допомогу, як на рахунок ЮМБФ «Родина», так і  в «Скриньку скарбника».             

                            

З повагою,  вдячністю за розуміння та підтримку  

 голова БК КЗ ЦРД «Гармонія»

Мугиль О. В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.04.2018 р

На сьогодні виникла потреба дати батькам пояснення про організацію гурткової роботи та порядок надання благодійної допомоги у "Гармоніі". Гурткова робота (додаткові освітні послуги) здійснюється на безоплатній основі, зарахування дітей на навчання у гуртках проходить виключно на підставі заяв батьків. З метою забезпечення належного функціонування гуртків (навчання ранньому читанню, театральна студія, навчання англійській мові, радіожурналістика, юні економісти), використання розвивальних, ігрових,   сучасних технічних та цікавих засобів навчання, впровадження інформаційно-комунікативних технологій, на придбання яких не виділяються бюджетні кошти, адміністрація закладу звернулася до нас батьків з проханням про можливе надання благодійної допомоги на формування та розвиток матеріально-технічного забезпечення роботи гуртків. 

Двічі на рік діти кожної вікової групи отримують оздоровчо-профілактичне лікування у оздоровчо-профілактичному центрі "Малята-здоров'ята". Графік «заїздів» складається на навчальний рік. Медичним персоналом ведеться облік надання кожної процедури та відвідування дітей кожного «заїзду» по всім віковим групам. Для проведення контролю вихідних параметрів апаратів НЧ-терапії, гальванізації УВЧ-терапії ДП «Миколаївським науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації», забезпечення надання дітям належних оздоровчих процедур під час «заїздів», під час виконання  індивідуальних призначень лікарів, приготування кисневих коктейлів, масажів, фізіотерапевтичних процедур   необхідні відповідні медикаменти та фруктові соки. На дані придбання також не виділяються бюджетні кошти.     

Тому ще у 2016 році на засіданні  батьківського комітету закладу батьками було прийнято рішення про  надання благодійної допомоги  на облаштування та обладнання кабінетів для занять у гуртках (центр гурткової роботи), матеріально-технічної бази для забезпечення роботи гуртків, їх розвиток, на забезпечення роботи оздоровчо-профілактичного центру на рахунок міського благодійного фонду «Родина».  Копія протоколу від 16.02.2016 року №2 з особистими підписами голів батьківських комітетів груп  додається.  

 

 

Хочу зауважити, що відповідно до чинного законодавства про надання благодійної допомоги навчальним закладам працівникам закладу заборонено приймати готівку від батьків. Тому, шановні голови батьківських комітетів груп, не використовуйте можливість передавати вам кошти від інших батьків через працівників закладу.

Я добре розумію, що чергувати у групі вранці або ввечері, щоб зібрати благодійну допомогу та централізовано покласти на рахунок ЮМБФ "РОДИНА", практично неможливо. Ми майже всі працюючі батьки. Тому на підставі спільного рішення адміністрації закладу, правління ЮМБФ «РОДИНА», голови батьківського комітету закладу, в цілях унеможливлення передачі голові батьківського комітету групи працівниками закладу батьківських коштів благодійної допомоги у кожному груповому приміщенні за рахунок коштів ЮМБФ «РОДИНА» у найближчий час буде встановлено особисту «Скриньку скарбника» доступ до якої матиме лише скарбник або голова батьківського комітету групи. 

 

 

Першочергові проблеми для вирішення під час підготовки до нового 2018-2019 навчального року 

 

  1. Проведення ремонту та розширення кабінету для занять гуртка з навчання дітей англійській мові;
  2. Ремонт дитячих тренажерів у ОПЦ "Малята-здоров'ята";
  3. Придбання двох дитячих тренажерів;
  4. Придбання екранів для занять у гуртках - кабінет читання, кабінет англійської мови, театральна студія;