міський турнір гри з П’ятнашок

 

Що за диво-гра така?

Ні рухлива, ні в слова!

Розвиває посидючість,

Волю, логіку, рішучість?

Це не шахи, це не шашки,

Як же зветься гра ?П’ятнашки!!!

 

15 грудня 2021 року на базі комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» відбувся міський турнір гри з П’ятнашок, який є першою ланкою Южноукраїнського альянсу спідкубінгу. Змагання проводилися з метоюрозвитку просторового і логічного мислення, моторики, пам’яті, швидкості реакції, інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку. У фінальному турнірі взяли участь переможці півфінальних ігор із закладів дошкільної освіти  міста. До «Гармонії» на цікаві змагання завітали дошкільнята, - ізЗДО №2 «Ромашка» - Ткаченко Матвій.ЗДО №3 «Веселка» делегували Мягкого Владислава. Із «Світлячка» (ЗДО №6) була Демченко СофіяЗДО № 8 «Казка» представлялаБакунець Вероніка. Дмитряков Микита став представником КЗ ЦРД «Гармонія».

Дійство відбувалося за ігровим сюжетом.Напередодні новорічних свят на турнір до дітей завітав Сніговичок. Весело, бадьоро та доброзичливо казковий герой умотивував дітей на гру «П’ятнашки», побажав перемоги, впевненості та сміливості.  Під час змагань Сніговичок спостерігав за їх перебігом, а в  той час, коли члени журі підводили підсумки, він грався з дітьми, танцював, брав участь у нагородженні.

Переможцем став талановитий та щирий вихованець ЗДО №2 Ткаченко Матвій. Середній арифметичний результат  Матвія за три спроби склав  31,6 секунд. Всіх учасників міського турніру «П’ятнашки -2021» було нагороджено дипломами,  подарунками, вимпелами, сувенірними магнітами. Переможець отримав цінний подарунок від Южноукраїнського альянсу спідкубінгу- портативну USB-колонку, грамоту, плакидку та стрічку чемпіона. Постійним спонсором міського турніру є Южноукраїнський міський благодійний фонд «Родина».

Захід пройшов у казковому лісі  новорічної музичної  зали, у затишній та дружній атмосфері.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: