День вшанування пам’яті дітей

 

 

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

 

 

     У світі цей день відзначають як Міжнародний день невинних дітей - жертв агресії. Це дуже сумна дата за часів незалежності України.

За  період повномасштабної агресії росії проти українського народу, лише за офіційними даними офісу Генерального прокурора, станом на ранок 27 травня  загинуло 548 дітей, 1351 дитину поранено. Понад 19,5 тисяч українських дітей примусово депортовані до росії чи  знаходяться на тимчасово окупованих територіях. Десятки тисяч дітей втратили близьких - матерів, батьків, братів та сестер, бабусь та дідусів, стали сиротами та напівсиротами. Мільйони дітей вимушені покинути рідні оселі, рятуючись від «руського миру». Кількість жертв серед українських дітей збільшується щоденно.

Найбільше постраждало дітей у таких областях: Донецькій — 532, Харківській — 378, Херсонській — 152, Дніпропетровській — 139, Київській — 130, Запорізькій — 108, Миколаївській — 105.

У цей день рекомендовано обмежити проведення розважальних заходів та спортивних змагань.

Нехай наші діти завжди залишаються веселими і життєрадісними, нехай вони відчувають тільки любов і підтримку від своїх батьків та близьких! Хочеться, щоб всі вони були щасливі, а небо над головою завжди було мирним. Миру, Перемоги, добра!