Наші досягнення

  

1. Приймали участь та перемогли  у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого  самоврядування  «Освітлення територій навчальних закладів за допомогою системи освітлення на LED- лампах та сонячних модулях». (на фото сонячні модулі на будівлі закладу)

 

2.  Прийняли участь у засіданні Круглого столу, який відбувся у березні 2011 року у Міністерстві освіти і науки України під головуванням Б. Жебровського, заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України за темою «Центр розвитку дитини – заклад нового типу в Україні».

 

 3. У 2010 – 2011 навчальному році заклад був   базовим для проведення серії  семінарів за темою:   «Формування життєвої компетентності дитини»,       який організовувався Миколаївським обласним    інститутом післядипломної педагогічної освіти.

 

                      

 

4. У 2011-2012  році прийняли участь в обласному семінарі, де представили систему роботи щодо відкриття та діяльності міського благодійного фонду «Родина», який діє в межах Центру розвитку дитини «Гармонія».

 

5. У листопаді 2011 року взяли участь  у Миколаївській обласній  науково-практичній конференції, де представили систему роботи  педагогічного колективу за спадщиною В.О.Сухомлинського.

 

​6. Вихователь О.І.Кулик нагороджена дипломом за участь  в обласному конкурсі відеоматеріалів «Педагогічний           досвід освітян регіону – 2011».

 

 

 

 

 

 

7. Відзначили у квітні 2012 п’ятирічний ювілей конкурсу «Сім’я року». П’ять років поспіль ЦРД «Гармонія» організовує та проводить конкурс «Сім’я року» на рівні міста.

 

 8. У 2011 році   вихователь закладу І.В.Сухар стала переможцем обласного конкурсу «Кращий педагогічний працівник» у номінації «Дошкільна освіта».У 2012 році педагог нагороджена грамотою І ступеня як переможець ІІ етапу заочного обласного конкурсу творчих робіт «Педагогічними стежинами В.О.Сухомлинського» у номінації «Мультимедійна презентація».

             

9. У 2011 році перші в місті серед всіх навчальних закладів відкрили дитяче радіо «Радіопузики» та організували гурток радіожурналістики для дітей.

 

10.З 2011року налагоджено випуск дайджестів з інформацією про особисті досягнення талановитих дітей, батьків та педагогів закладу. З 2012 року особисті здобутки педагогів, батьків та дітей висвітлюються на стендах "Академія творчості"

 

11. Другий рік  (2011, 2012)   поспіль творчий колектив дітей, педагогів та батьків посідає перше місце у міському фотоконкурсі   «Гарячі страви споживай – про своє здоров’я дбай» .

 

 12. Стали  призерами  дитячого міського конкурсу «Сузір’я талантів» у 2010, 2011 та у 2012 роках.

 

                 

               

               

13.  У 2012 році взяли участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування з проектом Дитячий оздоровчий центр «Малята-здоров’ята».

 

14.  У 2012 році організована робота Школи для батьків «Я граюсь разом з мамою» в рамках  переддошкільної освіти.

 

 15.  Вихователь Л.Д.Свята у 2012 році нагороджена дипломом за перемогу в обласному конкурсі «Кращий педагогічний працівник» у номінації «Дошкільна освіта».

 

 

 

 

 

 

16 Завідувач ЦРД «Гармонія» Л.А.Левицька у 2012 році отримала  премію міського голови - «Кращий освітянин року -2012».

                                                                                                         

 

 17. У 2011 році  посіли четверте місце в Україні та перше місце в області у фотоконкурсі  «Наш ДНЗ - найкращий», який організовувався та проводився Міністерством освіти і науки України.

 

  18. У 2012 році отримали подяку  та цінний подарунок від Головного управління у справах сім’ї та молоді м. Києва  за участь у державних проектах популяризації театрального мистецтва, організації дозвілля та відпочинку дітей дошкільного віку в рамках міжнародних програм ЮНЕСКО.

                     

19. Посіли ІІІ рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України у загальному заліку КОНКУРСУ "Наш ДНЗ - найкращий" у 2012 році

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.  Посіли І  місце серед  ДНЗ Миколаївської області у фото-конкурсі ДНЗ України "Наш ДНЗ - найкращий" у 2012 році 

21.Посіли  І місце в обласному турі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України 2013-2014 навчального року 

 

22. У 2013 році завідувач Левицька Любов Анатоліївна нагороджена нагрудним знаком "Лідер освіти" Миколаївської області

   

23. У 2014 році творчий колектив дітей, педагогів та батьків посів перше місце у міському фотоконкурсі   «Гарячі страви споживай – про своє здоров’я дбай» .

 

24. У 2014 році   вчитель-логопед закладу  Н.В.Байрамова стала переможцем обласного  конкурсу «Кращий педагогічний працівник» у номінації «Дошкільна освіта». 

 

 

 

 

 

 

25. У 2015 році творчий колектив дітей, педагогів та батьків посів перше місце у міському фотоконкурсі   «За здоровий спосіб харчування» .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26. У 2015році   музичний керівник закладу  Н.І.Тоцька стала переможцем обласного  конкурсу «Кращий педагогічний працівник» у номінації «Дошкільна освіта». 

       

 

27. У 2015 році  вихователю закладу  Н.В.Ковальчук  винесена подяка Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28. У 2016 році посіли ІІІ рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України у загальному заліку КОНКУРСУ "Осінні барви нашого ДНЗ" - 2015 року

 

 

 

 

 

 

 

 

29 У 2016 році посіли ІІ рейтингове місце серед  ДНЗ Миколаъвської області у загальному заліку КОНКУРСУ "Осінні барви нашого ДНЗ" - 2015 року

 

 

 

 

 

 

 

 

30. У 2016 році завідувачу Левицькій Любов Анатоліївні винесена Подяка Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління

 

 

31. У 2016 році вихователь-методист Сніцарьова Олена Миколаївна нагороджена Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації за плідну працю, професіоналізм, високе служіння обраній справі, талант і покликання сіяти мудрість і знання, вагомий особистий внесок у розвиток сучасної освіти.

 

   32. У 2016 році творчий колектив дітей, педагогів та батьків посів перше місце у щорічному міському конкурсі   «Гарячі страви щодня споживайте  та про міцне здоров’я дбайте"» .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33. У 2016 році вихованець середньої групи № 2 Колесник Микита зайняв друге місце у щорічному міському конкурсі   «Гарячі страви щодня споживайте  та про міцне здоров’я дбайте"».

 

 

 

34. У 2018 році на Дев’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018» м. Київ, заклад нагороджено срібною медаллю у номінації "Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу"

 

                      

 

35. У 2018 році на Десятій  Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018» м. Київ, заклад нагороджено золотою медаллю у номінації "Міжнародна співпраця як фактор сучасного розвитку закладу освіти  в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти"

 

                                    

 

 

 

 

36. У 2018 році вихователь Дряміна Л.В. нагороджена дипломом учасника обласного фестивалю "Art Green Fest 2018" (на відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського) у номінації "Зелена" скарбничка вихователя-дошкільника". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37. У  жовтні 2018 року директор Левицька Любов Анатоліївна нагороджена подякою за активну органзіторську роботу з упровадження інноваційних технологій в освітню практику.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38. У жовтні 2018 року комунальний заклад "Центр розвитку дитини "Гармонія"  нагороджено дипломом за активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39. У червні 2019 року директору КЗ ЦРД "Гармонія" Левицькій Любов Анатоліївні  оголошена подяка Миколаївським обласним інституом післядипломної педагогічної освіти за активну участь у міжнародному проекті соціально-фінансової грамотності дітей від 3до 6 років "Афлатот"